Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 03-05.12.2008 - Cupa Unirii - Alba Iulia b. Calificari_sesiunea_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 IGNATESCU - NEDELCU 64.273 -
2 CONEA - MORARU CR 63.564
3 BOB - KOVACS 63.208
4 LESAN - NISTOR 62.457
5 BUJENITA - VIDAMI 61.977
6 CHEBELEU - OJOGA 61.567
7 COLDEA - MARINA 59.079
8 DAVID T - DAVID CR 58.777
9 FERENTIU M - PLOSCARU 58.617
10 GHIRAN - SUVAINA 58.461
11 SERPOI - STIRBU 58.442
12 BABOS - TOMA D 58.090
13 DUMITRASCIUC - NINCU 57.662
14 LASCU FR - POPA D 57.628
15 IONITA - STEGAROIU 57.533
16 TUDOR P - POPESCU DAN 56.916
17 MICSA - VLAD F 56.656
18 BRINZOIU - NEGOESCU 55.948
19 BRUSTUREANU - MUGIOIU 55.906
20 COSTIN AD - MIHAI DD 55.699
21 IOAN AD - RAITA L 54.975
22 BERBECAR - BRANISTEANU 54.579
23 MATEESCU AD - TUDOR L 54.330
24 ATANASOAIE - MICESCU 54.274
25 DOBROIU - VALEANU N 53.749
26 IONESCU V - GRABOVSCHI E 53.618
27 RUSU ST - IANCU M 53.432
28 ROSCA - MARCULETIU M 53.378
29 GARNEATA C - PLESA 53.146
30 BONTAS - GAVRILIU 52.880
31 IANCU GH - SALINACKI 52.626
32 FLOCA AD - VULCU L 52.515
33 SILBERBERG - SILBERBERG 52.125
34 COTESCU - OPRISAN L 51.639
35 DONOSE - WEBER 51.355
36 CAMPIAN - CAMPIAN 51.122
37 PITULAN - SILVASANU 51.039
38 CRACIUN AD - SPIRIDONESCU 50.602
39 CADAR - CHIRA 50.587
40 BALOI - CARSTEA 50.481
41 PADUREANU - TRELEA 50.379
42 GYORKOS - OPRISONI 49.903
43 MIHAI - MIHAI 49.796
44 MOLDOVAN - STOICA AD 49.760
45 BUZA - UTA MATEI 49.407
46 GALAMBFALVY - GALAMBFALVY 49.281
47 BABUTA - STAVRACHE M 48.638
48 CROITORU D - CRACIUN A 47.893
49 LEAHU - MORARU MO 47.856
50 ANDREI - GAVRILCIUC 47.805
51 CATANA S - MELENCU H 47.751
52 POTCOVARU - POTCOVARU 47.624
53 GEORGESCU - MLADIN 47.541
54 DOBRESCU R - POPA I 47.539
55 DAMBIANU - LEFTER 47.440
56 OPREAN C - OROSAN A 47.390
57 GARBACEA - MAGYAROSI 47.081
58 GROZA - PETRIC 46.976
59 OROSAN M - MATEESCU M 46.762
60 FLOCA S - STOICA A 46.523
61 ADRIAN - TOMA S 45.805
62 KISS Z - KISS L 45.687
63 BADEA - DARIE S 45.258
64 AURORI - NUSSBAUM 45.247
65 VALEANU V - VALEANU M 45.241
66 CRETIU M - MATEI P 45.067
67 FOTA - OSTAFE 45.051
68 BALINT S - MORARU M 44.965
69 ARTENIE - DAVID M 44.828
70 ZARA - ELIAN 44.326
71 FILIP - MORARU D 44.042
72 FISCHER - KISS S 43.862
73 SIMON - MORARU MI 43.846
74 BELALA M - GARNEATA M 43.784
75 ARDELEAN D - BRAN AL 43.676
76 BALINT - DUMITRU 43.293
77 CALUGAREANU - CALUGAREANU 42.824
78 CONSTANTINOAIA - ENESCU D 42.813
79 LECA - MOLNAR 42.613
80 TISLER - IONESCU A 41.878
81 GEORGESCU D - MARIS 41.170
82 ENESCU S - MARIN C 41.091
83 COJOCARU - SIMA 40.315
84 IONESCU SS - SARB M 40.064
85 PAGU - PAGU 39.062
86 CSURGAI - REICHARD 37.788
87 SOCACIU - SOCACIU 31.816

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
13-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge