Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 22.08-03.09.2011 - 26th Mamaia International Bridge Festival a. Aditional_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 WEBER WALTER - VULCAN BOGDAN 63 IMP -
2 STEGAROIU MARINA - IONITA MARIUS 50 IMP
3 MARINA BOGDAN - COLDEA IONUT 46 IMP
4 DUMITRU VALENTIN - BRUSTUREANU BOGDAN 45 IMP
5 PETRESCU MELANIA - LIPICI DRAGOS 45 IMP
6 TANASE ROMANA - VASILE DANIEL 44 IMP
7 BACALU IANCU - DIMCICA LAURENTIU 43 IMP
8 STANESCU VLADIMIR - BALUNA MIHAI 42 IMP
9 FEDIUC ROXANA - FEDIUC MARIUS 42 IMP
10 MINDRUTA CONSTANTIN - STOICA VLADIMIR 42 IMP
11 NELISSEN SABINE - MUNTEANU OCTAVIAN 41 IMP
12 BUJENITA DANIEL - SAFTA FLORIN 28 IMP
13 TACIUC LUCIAN - MICESCU VIOREL 26 IMP
14 ANGELOVA MARIA - ANGELOV ATANAS 19 IMP
15 MIHAI GETA - MIHAI RADU 16 IMP
16 FLOCA ION - TISLER CORIOLAN 12 IMP
17 GEORGIEV DRAGANKA - GEORGIEV STEFAN 10 IMP
18 UTA MATEI - BUZA ADRIAN 7 IMP
19 SEBE MARIANA - SEBE RAZVAN 5 IMP
20 GODEANU CRISTIAN - IGNATESCU DAN 4 IMP
21 SZAKACS IOAN - DIACONESCU ANDREI 4 IMP
22 ROMETI FLORIN - PAVELESCU GHEORGHE 4 IMP
23 GAVRILIU MADALINA - BONTAS BUJOR -1 IMP
24 POPA CIPRIAN - OSTAFE ION -1 IMP
25 CERNAT OVIDIU - NEGOESCU ANTON -4 IMP
26 DINESCU GABRIEL - NICULESCU VALERIU -4 IMP
27 MLADIN VIORICA - ZAVLOSCHI ADRIAN -8 IMP
28 AGACHE TIBERIU - DOBROTA DAN -10 IMP
29 MIRCESCU GHEORGHE - STOICA GHEORGHE -15 IMP
30 VASILIEV ADRIAN - COPADINEANU SORIN -15 IMP
31 DIACONESCU NICOLAE - PARVULESCU LUCIAN -21 IMP
32 TEODORECI DRAGOS - GRIGORESCU DRAGOS -28 IMP
33 TUDOSE MONICA - BAITY MARCELA -29 IMP
34 CAUTINUC IULIA - TECUSANU ADRIAN -30 IMP
35 ADRIAN ORESTE - DUMITRASCIUC GABRIEL -41 IMP
36 CRISTEA VERONICA - MIHALCEA MIHAI -42 IMP
37 ZAHARIEV MIHAIL - NIKOLOV PANAYOT -52 IMP
38 GHITULESCU ZOE - MARINACHE NICOLAE -54 IMP
39 GARNEATA MONICA - GARNEATA CATALIN -60 IMP
40 BLIDARUS NICOLAE - NICOLESCU CONSTANTIN -61 IMP
41 OPRICA RADU - DAIAN DORIN -77 IMP
42 GRABOVSCHI ELENA - CRETIU MARIAN -81 IMP

Calendar competitional
Octombrie 2022
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
21-10-2022
Miercurea Ciuc Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge