Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 16-17.02.2013 - Placerea jocului - in memoria lui Radu Vlad - Bucuresti 3. Concurs-individual

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Stegaroiu Marina 69.31 -
2 Grusea Ilie 63.62
3 Marinache Niculae 63.26
4 Anghel Viorel 61.20
5 Mataoanu Catalin 61.12
6 Nistor Radu 60.87
7 Dobroiu Constantin 60.45
8 Dardu Mihai 60.19
9 Urbanovici Doru 60.02
10 Lesan Dragos 59.17
11 Mircescu Gheorghe 59.01
12 Balan Ioan 58.87
13 Matei Ionut 58.87
14 Voicu Flavius 58.82
15 Lazar Catalin 58.65
16 Moldovan Daniel 58.52
17 Matei Adrian 58.52
18 Dumitrascu Florin 58.22
19 Ursu Cristinel 58.00
20 Lupsan Octavian 57.85
21 Dumitru Valentin 57.74
22 Lepadat Sorin 56.95
23 Dima Claudiu 56.70
24 Mugioiu Alexandru 56.64
25 Lupsan Corina 56.57
26 Vasiliev Adrian 56.48
27 Burada Nicolae 56.03
28 Romascu Sergiu 55.83
29 Grabovschi Elena 55.83
30 Panait Mihai 55.68
31 Stirbu Calin 55.57
32 Soucaliuc Adrian 55.55
33 Safta Florin 55.50
34 Adam Constantin 55.00
35 Didea Horatiu 54.89
36 Merlusca Constantin 54.32
37 Lipici Dragos 54.04
38 Rotaru Iulian 53.70
39 Rosu Ovidiu 53.52
40 Cucuiu Mihai 53.41
41 Nicolau Valentin 52.68
42 Fota Dan 52.46
43 Popescu Radu 52.38
44 Garneata Monica 52.32
45 Ionita Marius 52.21
46 Sigartau Valeriu 52.13
47 Visan Laurentiu 52.10
48 Ostafe Ion 51.96
49 Valeanu Nadia 51.90
50 Atanasoaie Delia 51.49
51 Rosca Gabriel 50.67
52 Bacalu Iancu 50.64
53 Petre Mircea 50.50
54 Copadineanu Sorin 50.20
55 Ciuhu Laurentiu 50.18
56 Matei Cornelia 49.83
57 Cazan Tiberiu 49.71
58 Nedelcu Mihnea 49.21
59 Mocanu Radu 49.14
60 Ungureanu Dan 49.07
61 Fediuc Roxana 48.95
62 Cotescu Darrian 48.86
63 Micescu Viorel 48.85
64 Mihai Radu 48.56
65 Croitoriu Danut 48.22
66 Mladin Viorica 47.36
67 Donciu Sabin 47.22
68 Cucu Constantin 47.16
69 Potcovaru Laurentiu 47.13
70 Ungureanu Cristina 47.01
71 Marcu Codrin 46.64
72 Filimon Adrian 46.50
73 Adam Marcela 46.08
74 Serpoi Gheorghe 45.95
75 Iosifescu Nicolae 45.94
76 Codita Cornel 45.85
77 Ionescu Eugen 45.57
78 Tatomir Adonis 45.30
79 Solomon Victor 45.19
80 Iordache Dragos 45.04
81 Enescu Dan 44.43
82 Conea Adrian 44.42
83 Szabo Laszlo 44.34
84 Safta Alexandra 44.18
85 Szakacs Ioan 43.97
86 Ursu Camelia 43.94
87 Ivan Cosmin 43.67
88 Costa-Foru Constantin 43.56
89 Fediuc Marius 43.44
90 Georgescu Dan 42.07
91 Elian Alexandru 41.40
92 Cionca Liviu 41.24
93 Marculetiu Marina 40.87
94 Grosu Vasile 40.77
95 Horodinca Gabriel 40.39
96 Nutescu Bogdan 39.99
97 Galic Catalin 39.72
98 Dobrescu Raluca 39.45
99 Mititelu Lucian 39.36
100 Ciceu Dan 39.21
101 Dobrota Dan 38.56
102 Constantinoaia Cornel 38.48
103 Ghitulescu Zoe 38.35
104 Oprean Ciprian 37.87
105 Neagu Serghei 37.27
106 Lungoci Marina 35.92
107 Niculescu Valeriu 35.37
108 Suditu Danut 34.57

Calendar competitional
Mai 2021
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021
20-05-2021
Cupa Uzlina
21-05-2021
Cupa României

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge