Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 15-17.11.2013 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 35-a 3. Tur-3

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Mircea Popescu - Adrian Popescu 63.19 -
2 Nadia Valeanu - Florin Andrei 61.44
3 Radu Nistor - Horia Georgescu 61.07
4 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 60.64
5 Florin Dobrin - Sorin Copadineanu 59.59
6 Radu George Popescu - Sergiu-Nicolae Romascu 59.54
7 Dragos Lesan - Valeriu Gheorghe 59.26
8 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 59.24
9 Florin Filip - Dan Moraru 57.26
10 Sorin Septimiu Ionescu - Mihai Bosneag 57.07
11 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 56.87
12 Daniel Ghiran - Alexandru Campian 56.49
13 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 56.42
14 Cristina David - Tudorel David 56.26
15 Sabin Donciu - Adrian Filimon 55.79
16 Geta Mihai - Radu Mihai 55.04
17 Vladimir Valeanu - Matei Valeanu 54.62
18 Ovidiu Rosu - Liviu Ojoga 54.31
19 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 54.24
20 Alexandru Musa - Bogdan Mitran 54.13
21 Eugen Oprea - Daniel Gheorghe 53.45
22 Mihaela Balint - Dan Zara 53.37
23 Viorel Micescu - Florin Safta 53.27
24 Laurentiu Dimcica - Lucian Taciuc 53.23
25 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu 53.04
26 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 52.34
27 Stefan Iancu - Catalin Lazar 51.96
28 Vlad Posea - Vlad Rusu 51.70
29 Alexandra Guja - Cristian Constantin 51.36
30 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 51.34
31 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 50.73
32 Sorin-Valentin Lepadat - Nicolae Mardari 50.63
33 Adrian Ovidiu Conea - Bogdan Serban 50.55
34 Daniel Bujenita - Istvan Vidami 50.11
35 Radu Gradinariu - Florin Rometi 49.83
36 Paul-Cristian Popescu - Victor Marculetiu 49.18
37 Milena Ruscheva - Valentin Ivanov 49.08
38 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 47.93
39 Dan-Catalin Enescu - Tudor Voinescu 47.86
40 Constantin Mindruta - Iancu Bacalu 47.65
41 Ioana Pagu - Adrian Pagu 47.64
42 Dan Valimarescu - Marian Radulescu 47.62
43 Ioan Bob - Zoltan Kovacs 47.61
44 Marius Moraru - Daniel Moldovan 47.45
45 Agnes Bene - Karoly Bene 47.12
46 Elena Daniela Paraschiv - Irina Elena Filimon 46.80
47 Aurel Donose - Adrian Ioan 46.72
48 Iancu Leca - Sandor Balint 46.39
49 Radu Marcovici - Dan Georgescu 46.22
50 Victor Boncu - Vasile Donosa 46.03
51 Dan Busuioc - Razvan Constantinescu 45.70
52 Ionut Vasilescu - Mihai Moraru 45.54
53 Lia Galic - Nicolae Cirica 45.50
54 Ibolya Nyaradi - Gabor Nyaradi 45.11
55 Ionut Constantin Epure - Vlad Grigorean 44.69
56 Cornelia Matei - Adrian Matei 43.35
57 Ionut Pripisi - Adrian Vasiliev 42.68
58 Emil Leiter - Gheorghe Hecht 41.71
59 Melania Cristea - Iacob Ilies 41.47
60 Adrian Cojan - Marius Voineag 41.10
61 Jacqueline Pavel - Lavinia Motea 40.90
62 Elena Versin - Bogdan Stanculescu 40.20
63 Andreea Cristea - George Cristea 39.98
64 Ilie Bardasuc - Adrian Stoica 39.86
65 Razvan Gheorghe - Anton Negoescu 39.43
66 Cristian Capraru - Mihai Mincu 38.37
67 Plamen Ganchev - Valentin Kaltchev 35.25

Calendar competitional
Decembrie 2022
L M M J V S D
2829301 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ultimele evenimente
09-12-2022
Cupa Unirii Alba Iulia
16-12-2022
CN Echipe Divizia A Tur

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge