Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 17-19.01.2014 - CN de IMP - Bucuresti b. Sferturi_tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Florin Safta - Catalin Lazar 58.08 -
2 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 49.42
3 Mihnea Nedelcu - Bogdan Brustureanu 33.09
4 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 32.21
5 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 31.59
6 Alexandra Guja - Monica-Paula Onea 30.67
7 Cornel Teodorescu - Marius Briciu 30.54
8 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 27.78
9 Radu Gradinariu - Florin Rometi 26.68
10 Mihaela Balint - Mircea Petrescu 25.85
11 Cristina David - Tudorel David 20.76
12 Alexandru Mugioiu - Veronel Lungu 19.50
13 Marina Marculetiu - Mihai-Radu Cucuiu 19.48
14 Adriana-Simona Dutu - Dan-Catalin Enescu 19.41
15 Liviu Palamariuc - Francisc Lascu 18.63
16 Laurentiu Ciuhu - Viorel Micescu 14.57
17 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 14.18
18 Ioana Nicolau - Mihai Andries 13.39
19 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 13.18
20 Mihai Mincu - Cristian Capraru 12.95
21 Dragos Lesan - Radu Nistor 9.43
22 Victor Marculetiu - Mihai Margulescu 9.09
23 Marina Stegaroiu - Dan Moraru 7.67
24 Adrian Ovidiu Conea - Nicolae Mardari 6.63
25 Raluca Dobrescu - Tudor Fica 4.10
26 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 2.83
27 Dan Ungureanu - Vladimir Stanescu 1.56
28 Liliana-Daniela Popescu - Paul-Cristian Popescu 0.45
29 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 0.44
30 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu -1.91
31 Sergiu-Nicolae Romascu - Sabin Donciu -2.07
32 Madalina Calita - Vlad Grigorean -3.62
33 Daniel Bujenita - Istvan Vidami -3.69
34 Vlad Posea - Vlad Rusu -5.46
35 Stefan Horobet - Adrian Soucaliuc -7.83
36 Claudiu Ionut Dima - Cristian Constantin -7.94
37 Cristian Brinzoiu - Anton Negoescu -9.07
38 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas -9.15
39 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu -11.64
40 Jacqueline Pavel - Horia Georgescu -13.08
41 Iancu Bacalu - Constantin Mindruta -13.38
42 Barbu Laur Lupulescu - Bogdan Agica -13.54
43 Mihai Adrian Grigoriu - Constantin Moraru -13.58
44 Danut Suditu - Alexandru Iacob -15.11
45 Cristina Livia Iancu - Mircea Mihalcica -15.28
46 Camelia Ursu - Cristinel Ursu -16.02
47 Dan Valimarescu - Marian Radulescu -16.16
48 Constantin Costa-Foru - Cristian Fulga -17.16
49 Ilie Grusea - Alexandru Braia -17.45
50 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru -19.70
51 Lavinia Cucu - Ion Ostafe -22.47
52 Dan Georgescu - Danut Croitoriu -22.51
53 Constantin Cucu - Cristian Sorescu -24.75
54 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca -26.96
55 Ticu Polojan - Radu Marcovici -40.67
56 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu -60.70
57 Cristian Gusita - Cosmin Ivan -67.72

Calendar competitional
Octombrie 2022
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
21-10-2022
Miercurea Ciuc Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge