Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 14-16.03.2014 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti 1. Sferturi_sesiunea_1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Constantin Dobroiu - Catalin Popescu 62.54 -
2 Mihai Adrian Grigoriu - Vlad Diaconescu 61.36
3 Iancu Bacalu - Constantin Mindruta 60.36
4 Horia Georgescu - Constantin Branzoiu 60.31
5 Constantin Cucu - Cristian Sorescu 59.81
6 Vlad Posea - Vlad Rusu 58.93
7 Liviu Ojoga - Mihai Chebeleu 58.65
8 Radu Marcovici - Nicolae Radu 57.60
9 Lavinia Cucu - Ion Ostafe 56.26
10 Mihnea Nedelcu - Bogdan Brustureanu 55.81
11 Nicolae Diaconescu - Mihai Lucian Parvulescu 55.73
12 Mircea Mihalcica - Razvan Spiridonescu 55.35
13 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 55.29
14 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 55.08
15 Stefan Iancu - Marius Agica 54.98
16 Ionut Constantin Epure - Claudiu Ionut Dima 54.09
17 Tudorel David - Matei Valeanu 53.93
18 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 53.72
19 Mihaela Balint - Adrian Filimon 53.43
20 Marina Stegaroiu - Dan Moraru 53.42
21 Nicolae Mardari - Bogdan Iacob 52.87
22 Zoltan Kovacs - Adrian Buza 52.62
23 Vladimir Stanescu - Dan Ungureanu 52.42
24 Daniel Ghiran - Alexandru Campian 52.12
25 Marian Radulescu - Iulian Gheorghita 52.08
26 Barbu Laur Lupulescu - Mircea Petrescu 51.88
27 Cristian Gusita - Cosmin Ivan 51.87
28 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 51.20
29 Adrian Soucaliuc - Stefan Horobet 50.82
30 Anton Negoescu - Razvan Gheorghe 50.45
31 Adrian Silvasanu - Francisc Lascu 50.24
32 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 49.89
33 Laszlo Szabo - J Pinter 49.31
34 Ioana Pagu - Marius Moraru 48.75
35 Daniel Bujenita - Virgil Mazalu 48.45
36 Dan-Catalin Enescu - Dumitru Marian Popescu 48.39
37 Dan Vladimir Ignatescu - Sergiu-Nicolae Romascu 48.36
38 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 48.32
39 Alexandra Guja - Silvia-Diana Sirghi 47.91
40 Dan Valimarescu - Sorin-Catalin Hanci 47.29
41 Florin Andrei - Eugen Chelu 46.93
42 Mircea Vladoiu - Radu Martin 45.40
43 Dan Georgescu - Danut Suditu 45.04
44 Mihai Mincu - Cristian Capraru 44.49
45 Madalina Calita - Gabriela Nedelcu 44.21
46 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 44.19
47 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 42.92
48 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 42.50
49 Monica-Paula Onea - Laurentiu Ciuhu 41.04
50 Florin Dobrin - Sorin Copadineanu 40.97
51 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 39.93
52 Alexandru Mugioiu - Florin Safta 38.81
53 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 38.48
54 Lia Galic - Nicolae Cirica 36.51
55 Adriana-Simona Dutu - Cristian Constantin 35.39
56 Anca Toma - Catalin Lazar 28.07

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
13-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge