Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 23-25.01.2015 - CN perechi Butler - Bucuresti b. Sferturi sesiunea 2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Constantin Dobroiu - Florin Ghelase 158.46 -
2 Dragos Lesan - Mihai Chebeleu 153.02
3 Victor Marculetiu - Paul-Cristian Popescu 152.94
4 Razvan Spiridonescu - Claudiu Ionut Dima 149.20
5 Horia Georgescu - Sabin Donciu 145.94
6 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 144.12
7 Anton Negoescu - Cristian Brinzoiu 141.67
8 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 140.16
9 Valeriu Gheorghe - Cristian Fulga 139.51
10 Mihaela Balint - Ionut Popa 136.45
11 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 136.42
12 Mihai Mincu - Ion Dumitrescu 135.84
13 Florin Safta - Mihai Adrian Grigoriu 135.73
14 Bogdan Brustureanu - Mihnea Nedelcu 133.51
15 Liviu Ojoga - Mihai Baluna 132.23
16 Virgil Mazalu - Vasile Grosu 130.42
17 Nicolae Vartanovici - Emil Dogaru 129.09
18 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 128.85
19 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 128.57
20 Adrian Soucaliuc - Stefan Horobet 127.32
21 Marina Stegaroiu - Dan Valimarescu 127.13
22 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 124.26
23 Laszlo Szabo - Daniel Gheorghe 124.02
24 Alexandra Georgieviets - Kyriakos Stefanopoulos 123.28
25 Camelia Ursu - Adriana-Simona Dutu 120.08
26 Francisc Lascu - Liviu Palamariuc 119.78
27 Gabriel Neamtu - Catalin Popescu 119.52
28 Ticu Polojan - Ioan Adam 118.86
29 Andreea Iordache - Dragos Iordache 118.76
30 Dan Georgescu - Corneliu Ilie 118.32
31 Adrian Ovidiu Conea - Cristian Moraru 118.17
32 Catalin Lazar - Dan Ungureanu 116.86
33 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 115.34
34 Adrian Zavloschi - Ovidiu Dumitru 115.14
35 Florin Rometi - Radu Gradinariu 113.00
36 Radu Marcovici - Nicolae Radu 108.65
37 Alexandra Guja - Constantin Merlusca 105.58
38 Vlad Rusu - Vlad Posea 105.13
39 Marius Moraru - Radu Oprisoni 103.87
40 Nicolae Mardari - Marian-Daniel Bucur 101.32
41 Cornelia Ciobanu - Radu Martin 100.08
42 Marina Marculetiu - Mihai-Radu Cucuiu 97.49
43 Alexandru Mugioiu - Valentin Dumitru 95.67
44 Mihai Lucian Parvulescu - Daniel Bujenita 86.32
45 Ioana Nicolau - Cristinel Ursu 81.27
46 Razvan Marina - Mihaita Popescu 77.71
47 Iancu Bacalu - Sorin Septimiu Ionescu 74.02
48 Ion Ostafe - Bogdan Nutescu 48.52

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
13-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge