Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 17-19.04.2015 - Memorial Alexandrescu - Iasi 3. Perechi final

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Cristian Fulga - Cristian Popescu 61.11 -
2 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 59.54
3 Geta Mihai - Radu Mihai 58.43
4 Constantin Mindruta - Iancu Bacalu 57.49
5 Constantin Dobroiu - Viorel Micescu 57.26
6 Ovidiu Cernat - Anton Negoescu 56.24
7 Danut Croitoriu - Gabriel Barbir 53.99
8 Nadia Valeanu - Cristina David 53.74
9 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 53.12
10 Horia Georgescu - Daniel Ghiran 53.06
11 Zoltan Magyari - Zoltan Biro 52.98
12 Dan Vladimir Ignatescu - Cristian Brinzoiu 52.95
13 Radu George Popescu - Sergiu-Nicolae Romascu 52.93
14 Stefan Iancu - Adrian Filimon 52.51
15 Radu Nistor - Razvan Gheorghe 52.39
16 Romeo Olteanu - Adrian Zavloschi 52.28
17 Marius Moraru - Alexandru Campian 52.14
18 Vladimir Valeanu - Matei Valeanu 51.79
19 Danut Arama - Bogdan Nutescu 51.76
20 Daniel Gheorghe - Mircea Sorin Petre 50.84
21 Razvan Constantinescu - Dan Busuioc 50.62
22 Florin Filip - Ionut Popa 49.89
23 Ana Totea - Traian Daniel Mihai 49.01
24 Vasile Gradinaru - Irvin Albrecht 48.26
25 Bogdan Ionescu - Robert Kristo 48.12
26 Liviu Cionca - Cristian Huma 47.88
27 Titus Ceia - Roxana Sfichi 47.87
28 Gheorghe Stoica - Romeo Ciubotaru 47.39
29 Oana Profira Cherciu - Olimpia Filip 47.28
30 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 46.06
31 Virgil Cluci - Valentin Grosu 44.88
32 Florin Furtuna - Paula Toderica 44.68
33 Ovidiu Chitovanu - Hary Goldemberg 44.57
34 Dan Popa - Mihai David 44.38
35 Sandu Solomon - Alina Ghitescu 44.13
36 Tiberiu Panainte - Dorin Iorgu 43.86
37 Toader Prisacaru - Vasile Toderica 42.91
38 Temistocle Petru Andarache - Bogdan Spiratos 41.94
39 Iulian Simiuc - Cozmin Benta 41.25
40 Gabriel Andrei - Ovidiu Trofin 38.91

Calendar competitional
Octombrie 2022
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
21-10-2022
Miercurea Ciuc Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge