Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 13-15.11.2015 - Festivalul International de Bridge Brasov - editia a 37-a - Brasov 2. Divizia_C_sesiunea_4

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Corina Lupsan - Daniela Tunsanu 65,00 -
2 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 63,64
3 Danut Arama - Marius Fediuc 62,95
4 Aurel-Dan Campian - Alexandru Campian 61,59
5 Jacqueline Pavel - Horia Georgescu 57,73
6 Sabin Donciu - Dragos Iordache 57,50
7 Alexandra Sima - Paul Cojocaru 57,05
8 Cristina Livia Iancu - Ion Ostafe 56,14
9 Stefan Georgiev - Radu Oprisoni 55,68
10 Elena Versin - Bogdan Stanculescu 54,32
11 Valeriu Niculescu - Dragos Lipici 53,41
12 Iancu Bacalu - Sorin Septimiu Ionescu 51,36
13 Zoltan Magyari - Zoltan Biro 50,91
14 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 50,45
15 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 50,00
16 Adrian Silvasanu - Gabriel Matei 50,00
17 Adrian Popescu - Mircea Popescu 49,32
18 Eugen Constantin - Adrian Tecusanu 47,73
19 Anca Toma - Catalin Lazar 43,64
20 Constantin Grozea - Tudor Voinescu 40,91
21 Nicolae Cirica - Laszlo Szabo 40,45
22 Adrian Potcovaru - Laurentiu Potcovaru 39,32
23 Melania Cristea - Hunor Szasz 38,64
24 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 36,59
25 Agnes Bene - Karoly Bene 34,32
26 Octavian Lupsan - Radu Tunsanu 31,36

Calendar competitional
Decembrie 2021
L M M J V S D
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ultimele evenimente
04-12-2021
Cupa Unirii 2021, Alba Iulia
17-12-2021
CN Echipe Divizia B Seria 1 Bucuresti
17-12-2021
CN Echipe Divizia B Seria 3 Miercurea Ciuc
17-12-2021
CN Echipe Divizia B Seria 2 Alba Iulia

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge