Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 12-13.03.2016 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti 1. Sesiunea-1

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu 65,02 -
2 Geta Mihai - Radu Mihai 64,56
3 Florin Filip - Dan Moraru 60,98
4 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 59,55
5 Gheorghe Mircescu - Sorin-Valentin Lepadat 59,38
6 Dragos Lesan - Silviu Iovescu 58,95
7 Vladimir Stanescu - Vlad Rusu 58,54
8 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 58,43
9 Marina Stegaroiu - Ionut Coldea 57,69
10 Zoltan Kovacs - Radu Oprisoni 57,52
11 Silvia-Diana Sirghi - Adriana-Simona Dutu 56,76
12 Catalin Popescu - Daniel Savin 56,64
13 Viorel Micescu - Florin Safta 55,14
14 Victor Marculetiu - Stefan Horobet 54,86
15 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 54,33
16 Ion Ostafe - Bogdan Brustureanu 54,17
17 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 54,16
18 Marius Fediuc - Radu Ogrezeanu 53,91
19 Jacqueline Pavel - Ionut Popa 53,23
20 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 53,22
21 Sabin Donciu - Marius Agica 52,69
22 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 52,21
23 Mihai Lucian Parvulescu - Mircea Petrescu 52,03
24 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 51,43
25 Constantin Dobroiu - Florin Ghelase 51,42
26 Florin Andrei - Francisc Lascu 50,85
27 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 50,53
28 Ion Dumitrescu - Cornel Stancu 50,49
29 Ionut Constantin Epure - Adrian Soucaliuc 50,33
30 Valeriu Gheorghe - Daniel Bujenita 49,80
31 Teodor Kilaiditis - Octavian Serban 49,63
32 Alexandra Guja - Monica-Paula Onea 48,61
33 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 48,45
34 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 48,33
35 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 47,50
36 Gabriel Neamtu - Dan Ungureanu 47,03
37 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 47,01
38 Radu Martin - Cristian Sorescu 45,91
39 Nicolae Mardari - Liviu-Marinel Cotfas 45,71
40 Lia Cirica - Nicolae Cirica 45,23
41 Adrian Silvasanu - Gabriel Matei 44,88
42 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 44,83
43 Alexandru Braia - Emil Dogaru 43,57
44 Constantin Merlusca - Olivier Neve 41,65
45 Marina Marculetiu - Dan-Catalin Enescu 40,92
46 Monica Garneata - Catalin Garneata 40,75
47 Vlad Posea - Alexandru Mugioiu 40,15
48 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 39,54
49 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 38,63
50 Andreea Orosan - Marius Orosan 37,24
51 Dan Georgescu - Corneliu Ilie 35,77
52 Adrian-Alexandru Petculescu - Mugurel Ilie 35,61
53 Anca Toma - Catalin Lazar 34,08

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
17-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge