Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 12-13.03.2016 - CN perechi - faza semifinala - Bucuresti 3. Sesiunea-3

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Florin Filip - Dan Moraru 66,62 -
2 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 61,62
3 Marina Stegaroiu - Ionut Coldea 61,02
4 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 59,49
5 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 58,73
6 Ion Ostafe - Bogdan Brustureanu 58,56
7 Zoltan Kovacs - Radu Oprisoni 58,51
8 Catalin Popescu - Daniel Savin 57,09
9 Adrian-Alexandru Petculescu - Mugurel Ilie 56,53
10 Vlad Posea - Alexandru Mugioiu 56,25
11 Mihai Lucian Parvulescu - Mircea Petrescu 55,83
12 Viorel Micescu - Florin Safta 55,59
13 Dan Georgescu - Corneliu Ilie 55,18
14 Constantin Merlusca - Olivier Neve 55,04
15 Valeriu Gheorghe - Daniel Bujenita 54,60
16 Adrian Silvasanu - Gabriel Matei 54,35
17 Constantin Dobroiu - Florin Ghelase 54,30
18 Florin Andrei - Francisc Lascu 54,04
19 Dragos Lesan - Silviu Iovescu 53,82
20 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 53,82
21 Ovidiu Cernat - Cornel Teodorescu 52,81
22 Alexandru Stan - Eduard Ciobanu 52,55
23 Andreea Orosan - Marius Orosan 50,71
24 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 50,70
25 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 50,61
26 Mihai Adrian Grigoriu - Andrei Piroi 50,32
27 Ion Dumitrescu - Cornel Stancu 49,47
28 Luminita Anghelea - Nicolae Anghelea 49,41
29 Alexandru Braia - Emil Dogaru 49,18
30 Ana-Maria Poenaru - Bogdan Iacob 49,15
31 Gheorghe Mircescu - Sorin-Valentin Lepadat 48,60
32 Sabin Donciu - Marius Agica 47,92
33 Marina Marculetiu - Dan-Catalin Enescu 47,91
34 Geta Mihai - Radu Mihai 47,39
35 Victor Marculetiu - Stefan Horobet 46,90
36 Gabriel Neamtu - Dan Ungureanu 46,19
37 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 45,92
38 Vladimir Stanescu - Vlad Rusu 45,08
39 Anca Toma - Catalin Lazar 44,94
40 Lia Cirica - Nicolae Cirica 44,38
41 Radu Martin - Cristian Sorescu 43,81
42 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 43,11
43 Jeni Mohora - Gabriel-Marius Rosca 43,03
44 Monica Garneata - Catalin Garneata 42,33
45 Alexandra Guja - Monica-Paula Onea 41,49
46 Teodor Kilaiditis - Octavian Serban 40,76
47 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 40,73
48 Jacqueline Pavel - Ionut Popa 40,09
49 Marius Fediuc - Radu Ogrezeanu 37,57
50 Silvia-Diana Sirghi - Adriana-Simona Dutu 34,60
51 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 34,15
52 Nicolae Mardari - Liviu-Marinel Cotfas 0,00
53 Ionut Constantin Epure - Adrian Soucaliuc 0,00

Calendar competitional
Mai 2021
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021
20-05-2021
Cupa Uzlina
21-05-2021
Cupa României

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge