Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 21-23.04.2017 - Memorial Alexandrescu - Iasi 2. Perechi_tur_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Dragos Iordache - Gheorghe Serpoi 62,94 -
2 Florin Filip - Ovidiu Cernat 61,68
3 Mihail Popescu - Ticu Polojan 59,47
4 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 58,96
5 Radu George Popescu - Constantin Merlusca 58,43
6 Delia Atanasoaie - Darrian Bogdan Cotescu 58,07
7 Adriana-Simona Dutu - Marina Marculetiu 55,75
8 Florin Safta - Marius Agica 55,39
9 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 55,02
10 Dan Busuioc - Vasile Gradinaru 54,81
11 Anton Negoescu - Dan Vladimir Ignatescu 54,73
12 Robert Ordog - Akos Ordog 54,69
13 Daniel Bujenita - Dan Dobrota 53,88
14 Vladimir Valeanu - Florin Andrei 53,87
15 Virgil Cluci - Valentin Grosu 53,31
16 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 52,22
17 Mihai Adrian Grigoriu - Robert Kristo 52,16
18 Valentin Nicolau - Bogdan Ionescu 52,04
19 Zoltan Magyari - Istvan Vidami 50,47
20 Viorel Micescu - Eugen Chelu 50,37
21 Daniel Gheorghe - Mircea Sorin Petre 50,28
22 Marius-Octavian Georgescu - Dragos Lesan 49,88
23 Bogdan Spiratos - Gabriel Mucileanu 49,65
24 Danut Croitoriu - Dorin Iorgu 49,11
25 Nadia Valeanu - Constantin Dobroiu 48,87
26 Bogdan Nutescu - Sandu Solomon 48,84
27 Alexandra Guja - Cristina Livia Iancu 48,83
28 Geta Mihai - Radu Mihai 48,79
29 Ciprian Ungureanu - Sebastian Comsa 48,57
30 Ovidiu Chitovanu - Hary Goldenberg 48,55
31 Ileana Ciresica Alexandrescu - Paula Toderica 48,54
32 Stefana Mihul - Gabriel Mihai 48,30
33 Adrian Silvasanu - Mircea Gabriel Pitulan 47,82
34 Stefan Iancu - Adrian Filimon 47,37
35 Razvan Constantinescu - Titus Ceia 44,13
36 Romeo Olteanu - Adrian Zavloschi 42,89
37 Roxana Sfichi - Cristian Munteanu 41,30
38 Irina Elena Filimon - Elena Daniela Paraschiv 40,69
39 Vigh Menyhart - Hunor Szasz 40,28
40 Iulian Simiuc - Cozmin Benta 39,55
41 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 37,83
42 Temistocle Petru Andarache - Ioan Loghin 37,21
43 Andrei Rugina - Gabriel Barbir 35,07

Calendar competitional
Octombrie 2022
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
21-10-2022
Miercurea Ciuc Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge