Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 27-28.05.2017 - Cupa Locomotiva - in memoriam Nicky Diaconescu - Bucuresti 1. Calificari cumulat

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 68,00 -
2 Constantin Dobroiu - Catalin Popescu 58,00
3 Florin Filip - Dragos Iordache 57,84
4 Dan Ceaichovschi - Razvan-Constantin Bello 57,73
5 Florin Safta - Mihai Adrian Grigoriu 57,04
6 Victor Marculetiu - Cristian Fulga 56,53
7 Marina Marculetiu - Stefan Horobet 55,76
8 Radu Ogrezeanu Ghica - Andrej Golygowsky 55,72
9 Nadia Valeanu - Vladimir Valeanu 55,60
10 Florin Andrei - Sabin Donciu 54,70
11 Ovidiu Dumitru - Adrian Zavloschi 53,52
12 Laszlo Szabo - Cosmin Ivan 53,07
13 Monica-Paula Onea - Ovidiu Stanica 52,48
14 Dragos Lesan - Silviu Iovescu 52,35
15 Adriana-Simona Dutu - Nicolae Mardari 52,26
16 Mihai Lucian Parvulescu - Mircea Petrescu 52,00
17 Geta Mihai - Radu Mihai 51,98
18 Gabriel Mihai - Vlad Grigorean 51,87
19 Florin Rometi - Constantin Cucu 51,76
20 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 51,55
21 Radu Iordachescu - Dorel Vasiliu 51,04
22 Radu George Popescu - Dan Valimarescu 51,04
23 Mihaita Popescu - Vlad Rusu 50,76
24 Anca Toma - Catalin Lazar 50,41
25 Cristina David - Matei Valeanu 50,41
26 Ioana Nicolau - Mihai Andries 50,39
27 Catalin-Bujor Bontas - Dan Dobrota 50,34
28 Constantin Merlusca - Olivier Neve 49,74
29 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 49,65
30 Codrin Marcu - Catalin Ciobanu 49,59
31 Camelia Ursu - Cristinel Ursu 49,53
32 Fabian Moscovici - Ionut Constantin Epure 49,01
33 Mihai Chebeleu - Liviu Ojoga 48,27
34 Ion Ostafe - Viorel Anghel 47,37
35 Sorina Negulescu - Radu Calarasu 47,06
36 Istvan Vidami - Zoltan Magyari 46,82
37 Cristina Livia Iancu - Silviu Gheorghe 46,53
38 Marian-Daniel Bucur - Mihai Uta 46,44
39 Dan Steflea - Rasvan Chiriac 46,06
40 Alexandra Georgievits - Kyriakos Stefanopoulos 45,99
41 Radu Martin - Cristian Sorescu 45,95
42 Bogdan Stanculescu - Alexandru Constantin 45,29
43 Ion Sandu - Sorin Constantinescu 45,28
44 Catalin Mataoanu - Cristian Constantin 43,96
45 Alexandru Mugioiu - Bogdan Brustureanu 42,76
46 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 41,11
47 Mihai-Radu Cucuiu - Mircea Mihu 37,16
48 Gheorghe Mircescu - Andrei Diaconescu 36,89
49 Dan-Catalin Enescu - Bogdan Serban 36,75

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
17-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge