Home arrow Rezultate competitii FRB
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii FRB
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Puncte Expert la 30.06.2022
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 27.08-07.09.2018 - 33rd Mamaia International Bridge Festival - Mamaia b. Echipe Patton

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Coldea 1 (Coldea- Teodorescu- Negoescu- Gergely) 132 -
2 Coldea 0 (lesan- Dumitru- Mladin- Georgescu) 127
3 75 la suta Popescu (Popescu Cat- Baluna- Popescu PC- Popescu LD) 124
4 Pisoy (Stegaroiu- Ionita- Marina- Gradinariu) 118.2
5 Vova (Valeanu V- Vleanu N- Neamtu- Stanescu- Valeanu M) 113
6 Nume (Buza- Uta Mat- Andrei- Mathe) 109
7 In Bald we trust (Dumitrasciuc- Chelu- Dobrin- Bacalu) 108
8 EROS Tg. Mures (Eros Karacsony A- Eros Karacsony I- Dali- Radu) 104.2
9 Ultimata (Iordache- Filimon- Agica- Safta) 104
10 Americanii (Tunsanu R- Tunsanu D- Lupsan C- Lupsan O) 103
11 Guerrilla (Mircescu- Diaconescu- Stoica- Vasile) 99
12 Adriana (Szabo- Bujenita- Constantinescu- Dutu A) 96
13 Lupii Galbeni (Mihai R- Mihai G- Micescu- Taciuc) 94
14 Octopussy (Gavrliu- Bontas- Silvasanu- Dobrota) 83.8
15 Berula (Garneata M- Tisler- Chira- Oprean) 82
16 Verii (Lipici- Petrescu Mel- Avrigeanu- Dinescu) 81
17 Groaza (Mandruta- Niculescu- Zavloschi- Marcu) 78
18 Arabesque (Ursu Cr- Ursu Cam- Vartanovici- Matuz) 78
19 Land Sharks (Orosan I- Ciubuc- Garneata D- Pirtica) 65
20 Dracula (Grusea- Mihai Gab- Busuioc- Trofin) 61.2
21 Arra (Opincariu- Nedelea- Bordan A- Tanase) 57

Calendar competitional
Decembrie 2022
L M M J V S D
2829301 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ultimele evenimente
09-12-2022
Cupa Unirii Alba Iulia
16-12-2022
CN Echipe Divizia A Tur

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge