Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 15-16.12.2018 - Cupa Unirii - Alba Iulia 2. Sesiunea-2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Bogdan Mitran - Daniel Moisa 67.47 -
2 Stefan Iancu - Adrian Zavloschi 65.75
3 Viorica-Mihaela Mladin - Valentin Dumitru 64.24
4 Nadia Valeanu - Ovidiu Rosu 64.16
5 Mihai Mincu - Robertino Caravia 62.75
6 Catalin Popescu - Constantin Dobroiu 62.21
7 Gheorghe Serpoi - Calin Stirbu 61.61
8 Paul Tudor - Dan Popescu 61.51
9 Dragos Barbu - Andrei Prodan 60.89
10 Fabian Moscovici - Bogdan Vulcan 60.75
11 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 59.41
12 Andreea Magdalena Boboc - Irina Elena Filimon 58.86
13 Livia Iancu - Mihai Adrian Grigoriu 57.61
14 Stefan Matuz - Dezideriu Bartha 57.59
15 Anton Negoescu - Horia Georgescu 57.15
16 Laszlo Szabo - Robert Kristo 56.19
17 Claudiu Ionut Dima - Colea Anghel 56.08
18 Ciprian Oprean - Valer Chira 56.02
19 Cristian Fulga - Constantin Costa-Foru 55.96
20 Alexandra Guja - Mircea Petrescu 55.80
21 Marius Briciu - Florin Filip 55.07
22 Adrian Filimon - Radu George Popescu 55.05
23 Alexandru Mugioiu - Bogdan Brustureanu 54.76
24 Corina Lupsan - Octavian Lupsan 54.74
25 Akos Ordog - Sandor Balint 54.65
26 Adrian Silvasanu - Dan Dobrota 54.28
27 Vladimir Valeanu - Florin Andrei 53.98
28 Iancu Bacalu - Sorin Copadineanu 53.59
29 Dan Moraru - Marius Ionita 53.32
30 Florin Dumitrascu - Codrin Marcu 53.20
31 Constantin Mindruta - Valeriu Niculescu 53.13
32 Marius Sirb - Sorin Septimiu Ionescu 53.08
33 Daniel Vasile - Nicolae Rusu 52.99
34 Katalin Mezei - Laszlo Honti 52.80
35 Daniel Sabou - Adrian Tecusanu 52.47
36 Paul Matei - Marian Cretiu 52.02
37 Mircea Gabriel Pitulan - Gabriel Matei 51.76
38 Zoltan Kovacs - Imre Gyorkos 51.34
39 Marius Moraru - Daniel Moldovan 51.09
40 Monica Garneata - Marius Orosan 51.05
41 Victor Moisescu-Goia - Radu Oprisoni 51.00
42 Mihai Moraru - Razvan Simon 50.83
43 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 50.57
44 Gabriel Dumitrasciuc - Catalin Crudu 50.47
45 Alex Campian - Daniel Ghiran 50.34
46 Geta Mihai - Radu Mihai 50.05
47 Rainer Retzler - Gabriel Balita 49.68
48 Dragos Lesan - Marius-Octavian Georgescu 49.55
49 Roxana Liliana Fediuc - Silvia-Diana Sirghi 49.50
50 Zoltan Gergely - Vasile Istrate 49.50
51 Adrian Modi - Gheorghe Stoica 49.49
52 Razvan Constantinescu - Virgil Mazalu 49.46
53 Andreea Orosan - Petru-Marius Plesa 49.18
54 Alexandru Bran - Adrian Stoica 48.87
55 Petru Fey - Sandu Toma 48.80
56 Istvan Vidami - Zoltan Magyari 48.61
57 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 48.55
58 Abigail Baghiu - Rebeca Baghiu 48.26
59 Silviu Cristian Nistor - Sorin Babuta 48.14
60 Adriana Nussbaum - Marta Aurori 48.12
61 Attila Dali - Stefan Dumitru Maior 48.11
62 Adriana-Simona Dutu - Francisc Lascu 47.90
63 Lucia Tudor - Constantin Cadar 47.65
64 Sorin Catana - Mircea Brastaviceanu 47.51
65 Marius Dambean - Mircea Bojan 47.12
66 Sorin Tirc - Andrei Ciuta 47.08
67 Tudor Voinescu - Daniel Gheorghe 46.97
68 Letitia Kiss - Mihai Belala 46.90
69 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 46.80
70 Marian Dimuleasa - Romeo Selaru 46.75
71 Iren Eros Karacsonyi - Arpad Eros Karacsony 46.52
72 Nicolae Baloi - Stelian Carstea 46.15
73 Andrei Ghiusan - Catalin Garneata 45.91
74 Hunor Szasz - Peter Varga 45.89
75 Grini Dodenciu - Ciprian Mindru 45.36
76 Gheorghe Silberberg - Dan Heschia 45.07
77 Grigore Calugareanu - Andrei Rugina 44.90
78 Csaba Matyasi - Istvan Matyasi 44.80
79 Andrada Pirtica - Dragos Garneata 44.54
80 Joszef Czimer - Tibor Roth 44.13
81 Adrian Ovidiu Conea - Cristian Moraru 43.55
82 Corina Stefoni - Daniela Jurju 43.52
83 Oreste Adrian - Marius Fediuc 43.25
84 Mihaita Popescu - Cristian Constantin 43.12
85 Ioan Stanculete - Bazil Lazar 42.99
86 Eugen Gyenge - Ioan Stefan 41.85
87 Viorel Alexandru - Rares Vlad 41.32
88 Eugen Oprea - Gigi Porumb 40.84
89 Liviu Ojoga - Florentin Antonel Axinte 40.76
90 Alexandru Ciubuc - Maria He 40.40
91 Paul Bora - Coriolan Tisler 40.39
92 Ileana Nedelea - Liviu Palamariuc 40.15
93 Hary Goldemberg - Bogdan Nutescu 39.58
94 Lorand Manya - Attila Demeter 39.49
95 Agnes Pospischill - Florin Danut Vlad 38.89
96 Razvan Barlut - Robert Daramus 38.70
97 Mircea Dancu - Dumitru Popoaie 38.08
98 Elena Tudora - Mioara Parlogea 34.99
99 Lucian Petrascu - Dan-Catalin Enescu 33.52

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
14-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge