Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 16-19.05.2019 - Cupa Uzlina - Murighiol 1. Cupa_Uzlina_calificari

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 63.97 -
2 Tony Roussev - Zahari Zahariev 61.33
3 Olivier Neve - Patrick Bocken 60.07
4 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 58.16
5 Sorin Septimiu Ionescu - Marius Sirb 57.40
6 Calin Stirbu - Gheorghe Serpoi 57.35
7 Marius Moraru - Daniel Moldovan 56.67
8 Ovidiu Cernat - Alexandru Feber 55.61
9 Viorel Micescu - Eugen Chelu 55.54
10 Daniel Savin - Dinu Stancescu 55.18
11 Valeri Slavov - Lubo Luckanov 55.09
12 Bogdan Marina - Sabin Donciu 54.78
13 Ilko Popov - Plamen Hristov 54.60
14 Liviu Ojoga - Dan Valimarescu 54.34
15 Catalin Popescu - Silviu Iovescu 54.32
16 Florin Filip - Iancu Bacalu 54.31
17 Draganka Georgieva - Stefan Georgiev 53.24
18 Cornel Teodorescu - Dan Moraru 52.79
19 Daniel Bujenita - Emil Dogaru 52.39
20 Ivan Alexandrov - Milko Slavov 52.12
21 Akos Ordog - Rainer Retzler 52.01
22 Marius Briciu - Ovidiu Ghigheci 51.72
23 Zoran Kocic - Dusan Pesic 51.36
24 Marius Agica - Florin Safta 51.12
25 Milos Adamovic - Branislav Petrovic 50.95
26 Daniel Moisa - Gabriel Matei Ilie 50.90
27 Monica-Paula Onea - Mihai Adrian Grigoriu 50.73
28 Gabriel Neamtu - Vladimir Stanescu 50.43
29 Liviu Stern - Milan Macura 50.09
30 Mihai Lucian Parvulescu - Francisc Lascu 49.14
31 Diana Sirghi - Mircea Stancu 49.01
32 Cristian Godeanu - Mihai Uta 48.42
33 Adrian Filimon - Stefan Iancu 48.29
34 Alexandru Mugioiu - Radu George Popescu 48.20
35 Nadia Valeanu - Ovidiu Rosu 48.10
36 Oltita Sbiera - Daniel Vlad 47.95
37 Razvan Constantinescu - Adrian Zavloschi 47.84
38 Vasile Istrate - Zoltan Gergely 47.44
39 Laurentiu Dimcica - Ionut Pripisi 47.42
40 Bogdan Nutescu - Robert Kristo 47.39
41 Ciprian Ungureanu - Sebastian Comsa 47.35
42 Adrian Silvasanu - Radu Oprisoni 47.09
43 Mihai Mincu - Sandor Balint 46.54
44 Cornel Matei - Radu Gliga 46.35
45 Constantin Mindruta - Valeriu Niculescu 46.25
46 Veronel Lungu - Constantin Dobroiu 46.21
47 Georgi Georgiev - Milen Markov 44.49
48 Aneta Popescu - Crina Banu 43.85
49 Dragos Garneata - Andrei Ghiusan 42.43
50 Paul-Cristian Popescu - Victor Marculetiu 41.20
51 Denis Cristorian - Alexandru Viorel 38.51
52 Abigail Baghiu - Rebeca Baghiu 36.12
53 Mihail Hasegan - Rares Vlad 35.59
54 Robert Daramus - Andreas Ritea 30.79

Calendar competitional
Iunie 2021
L M M J V S D
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Ultimele evenimente
06-06-2021
CN Butler
17-06-2021
Cupa Romaniei Online Editia 2
18-06-2021
Selectie Perechi Open
02-07-2021
CN Perechi

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge