Home arrow Rezultate competitii
Home
Noutati
F.R. Bridge
Cluburi
Arbitraj
Etica si disciplina
Regulamente
Calendar intern
Calendar extern
Rezultate competitii
Trofeul national
Cauta pe site
Juniori
Pregatire si performanta
Links
Contact
Galerie foto
Proiecte
Arhiva competitii
Competitii si Evidenta
Utilizator

Parola

Tine minte
Ati uitat parola?


Rezultate competitii
Competitii 31.08-01.09.2019 - CN perechi mixte calificari - Mamaia 2. Sesiunea_2

Rezultate
 
Loc Nume Rezultat Puncte expert
1 Marina Stegaroiu - Marius Ionita 65.71 -
2 Smaranda Lupu - Sergiu Lupu 64.34
3 Mihaela Balint - Itamar Ginossar 61.70
4 Luminita Rosescu - Nicolae Vartanovici 61.46
5 Nadia Valeanu - Ovidiu Rosu 58.65
6 Alexandra Guja - Dan Vladimir Ignatescu 58.33
7 Adriana-Simona Dutu - Florin Andrei 57.29
8 Corina Lupsan - Dan Moraru 56.01
9 Elena Grabovschi - Valeriu Gheorghe 54.86
10 Marina Marculetiu - Victor Marculetiu 53.77
11 Lavinia Cucu - Constantin Cucu 53.29
12 Cristina David - Tudorel David 52.88
13 Madalina Gavriliu - Catalin-Bujor Bontas 52.88
14 Cristina Cristea - Octavian Dutu 52.88
15 Alina Ghitescu - Sandu Solomon 52.80
16 Ilse Ghizelea - Sergiu Ghizelea 52.80
17 Nicoleta Giura - Ion Dumitrescu 52.72
18 Viorica-Mihaela Mladin - Akos Ordog 52.64
19 Simona-Felicia Darie - Costache Darie 52.56
20 Daniela Mincu - Mihai Mincu 52.56
21 Livia Iancu - Florin Safta 52.43
22 Irina Elena Filimon - Cristian Godeanu 52.40
23 Mioara Pirlogea - Cristel Popescu 51.92
24 Cristinel Ursu - Camelia Ursu 51.60
25 Anca Toma - Alexandru Mugioiu 51.44
26 Jacqueline Pavel - Anton Negoescu 51.04
27 Carmen Cristina Ungureanu - Dan Ungureanu 50.56
28 Sorina Negulescu - Radu Calarasu 50.48
29 Luana Vulcan - Robert Kristo 49.84
30 Aurelia Cristina Bordan - Marcel Bordan 49.28
31 Phyllis Yates - Vladislav Isporski 48.70
32 Geta Mihai - Radu Mihai 48.70
33 Ruxandra Corfus - Cornel Teodorescu 48.32
34 Silvia-Diana Sirghi - Dan Bucur 47.40
35 Simona Costin - Mihai Baluna 47.36
36 Daniela Tunsanu - Radu Tunsanu 47.31
37 Ioana Nicolau - Laurentiu Visan 46.96
38 Monica Garneata - Laszlo Szabo 46.07
39 Lucia Tudor - Constantin Cadar 45.67
40 Andrada Pirtica - Paul Tudor 45.19
41 Andreea Cristea - George Cristea 44.87
42 Alina Costin - Adrian Alexandru Costin 43.84
43 Romana Tanase - Valeriu Niculescu 43.83
44 Cosette Verdes - Gabriel Mucileanu 42.23
45 Melania Petrescu - Dragos Lipici 41.93
46 Alina Preda - Florin Dumitrascu 41.84
47 Ileana Sigartau - Valeriu Sigartau 41.58
48 Mihaela Borborici - Dinu Borborici 40.63
49 Aura Zaharia - Alexandru Zaharia 39.58
50 Valentina Renta - Dan-Catalin Enescu 31.49
51 Daniela Radu - Robert Drambarean 30.82

Calendar competitional
Mai 2021
L M M J V S D
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ultimele evenimente
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia B Ediţia I 2020-2021
26-04-2021
C.N. Online de echipe Divizia A Ediţia I 2020-2021
14-05-2021
Memorial Gabrovescu
20-05-2021
Cupa Uzlina
21-05-2021
Memorial Corneliu Coposu
28-05-2021
Cupa Satmarului

Advertisement

© 2006 Federatia Romana de Bridge